Specjalista ds. Planowania Produkcji

Pracodawca:

Progress Eco S.A.

Jesteśmy wiodącym polskim liderem w produkcji sit przemysłowych i siatek technicznych oraz wyrobów na ich bazie. Od ponad 20 lat tworzymy i dostarczamy kompleksowe rozwiązania do przemysłowych procesów separacji, filtracji, przesiewanie i odwadniania. Posiadamy 3 zakłady produkcyjne w Polsce, własne firmy w Niemczech, Czechach oraz sieć przedstawicielstw i partnerów handlowych w Europie.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • min. 3-letnie doświadczenie w obszarze planowania zdobyte w firmie produkcyjnej w branży metalowej
  • znajomość zagadnień i procedur związanych z organizacją i planowaniem produkcji
  • znajomość zagadnień związanych z eksploatacją urządzeń i linii technologicznych oraz metod i technik produkcji
  • dobra znajomość języja angielskiego
  • umiejętność obsługi komputera (programy ERP, MS Office)
  • zdolności negocjacyjne
  • umiejętność skutecznego rozwiązywania problemów i zdolność do podejmowania zdecydowanych działań
  • bardzo dobra organizacja pracy

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie ciągłości produkcji przez monitorowanie poziomu zapasów materiałów, półproduktów oraz usług zewnętrznych
  • przygotowywanie krótkoterminowych planów produkcji i kontrola ich realizacji
  • analiza i porównanie danych z poszczególnych wydziałów produkcyjnych
  • przygotowywanie zestawień i analiz koniecznych do przygotowania planu produkcji
  • współtworzenie długoterminowych planów produkcyjnych
  • współpraca z działami sprzedaży w zakresie wymiany informacji dotyczących wielkości sprzedaży oraz popytu w różnych okresach czasu

Firma oferuje:

  • możliwość rozwoju zawodowego
  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i dynamicznym rozwoju
  • możliwość pracy z nowoczesnymi technologiami

Miejsce podjęcia pracy

Dobrów woj. świętokrzyskie

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna