Project Manager (konstrukcje drewniane)

Klient Banku Danych o Inżynierach - międzynarodowa firma specjalizująca się w realizacji ambitnych projektów inżynierskich, w tym domów energooszczędnych.

Międzynarodowa firma specjalizująca się w realizacji przyjaznych dla środowiska projektów budowlanych, w tym domów energooszczędnych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo)
  • min. 3-letnie doświadczenie związane z prowadzeniem projektów, koordynowaniem prac montażowych
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem ludzi
  • znaczącym atutem będzie znajomość branży prefabrykatów bądź konstrukcji drewnianych
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień budowlanych bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej
  • min. dobra znajomość j. angielskiego niezbędna do komunikacji z zespołem inżynierów obcokrajowców
  • mile widziana znajomość systemu SAP
  • umiejętność współpracy i nawiązywania kontaktów
  • zdolność analitycznego myślenia oraz nastawienie na realizację celów
  • gotowość do wyjazdów służbowych
  • prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • zatwierdzanie i koordynacji realizacji budów
  • sporządzanie harmonogramów montażu
  • nadzorowanie i egzekwowanie planów jakości i BHP
  • poszukiwanie, dobór i negocjacje oraz podpisywanie umów z dostawcami prac montażowych i innych usług niezbędnych do realizacji inwestycji
  • zarządzanie, zlecanie i koordynacja pracy kierowników robót montażowych i zespołów montażowych
  • kontrola podwykonawców, monterów oraz innych podmiotów biorących udział w montażu
  • raportowanie o postępach w realizacji projektów
  • nadzór nad aspektami formalno-prawnymi budów
  • rozpatrywanie i nadzór nad prowadzeniem postępowań reklamacyjnych
  • zatwierdzanie budżetu wykonawczego inwestycji i nadzór nad jego realizacją
  • optymalizacja i wprowadzanie ulepszeń procesowych mających na celu obniżenie kosztów

Firma oferuje:

  • pracę w nowoczesnej i innowacyjnej firmie
  • kontakt z najnowszymi technologiami
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

Miejsce podjęcia pracy

Stargard Szczeciński

pełny etat

Rodzaj umowy

samozatrudnienie

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne