Pracownik Działu Przygotowania/Kosztorysant

Pracodawca:

Zakład Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego ZABERD S.A.

ZABERD SA - Spółka świadcząca usługi z zakresu oznakowania poziomego i pionowego dróg, produkcji sterowników sygnalizacji świetlnej, budowy sygnalizacji świetlnej oraz oświetlenia ulicznego, elektroniki drogowej i montażu barier energochłonnych, ekranów akustycznych i zimowego oraz letniego utrzymania dróg.
Aktualnie poszukuje pracownika na ww. stanowisko

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne
  • bardzo dobra znajomość MS Excel
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientem
  • doświadczenie w branży drogowej (inżynieria drogowa)
  • doświadczenie w przygotowaniu wycen organizacji ruchu zastępczego oraz oznakowania pionowego będzie dodatkowym atutem
  • znajomość programu kosztorysowego Norma
  • prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie kosztorysów
  • analiza i czytanie projektów technicznych
  • przygotowywanie ofert handlowych dla potencjalnych klientów
  • bezpośredni kontakt z klientem

Miejsce podjęcia pracy

Wrocław

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna