Product Manager

Pracodawca:

Hydro-Vacuum S.A.

Hydro-Vacuum S.A. to dynamicznie rozwijający się lider branży produkcji pomp w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Firma opiera swój rozwój o własny dział badawczo-rozwojowy, w którym zatrudnia znakomitą kadrę naukowo - techniczną oraz o pozyskiwanie nowych rynków zarówno geograficznych jak i branżowych. Nowe, innowacyjne pompy, w których często stosowane są opatentowane w Polsce i Europie rozwiązania konstrukcyjne znajdują nabywców na rynku polskim oraz przeszło trzydziestu rynkach eksportowych. Odbiorcami produktów Hydro-Vacuum S.A. są firmy ulokowane w krajach Europy Zachodniej jak również na rynkach wschodnich, w szczególności na Ukrainie, gdzie firma posiada swoją spółkę, Białorusi, Kazachstanie, Rosji, a także rynkach dalekiego wschodu w szczególności Indonezji, Singapuru, Wietnamu. W tym ostatnim kraju spółka posiada oficjalne przedstawicielstwo. Hydro-Vacuum S.A. dla rozwoju eksportu wykorzystuje każdą pojawiającą się szansę dzięki temu znalazła dystrybutorów na rynkach arabskich i afrykańskich. Tylko w pierwszych miesiącach tego roku pompy z Hydro-Vacuum S.A. trafiły do Nigerii, Ghany, Egiptu, Libanu, Emiratów Arabskich.

Wymagania:

  • preferowane wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie w realizacji strategii rozwoju
  • wskazana znajomość branży użytkowników i producentów pomp lub armatury
  • samodzielność, zaangażowanie, samodyscyplina, kreatywność
  • dyspozycyjność (ze względu na wyjazdy służbowe)
  • prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • budowa strategii sprzedaży powierzonej grupy produktów
  • przygotowanie raportów, analiz, prognoz sprzedaży
  • współtworzenie i realizacja polityki sprzedaży w zakresie kluczowych klientów i projektów
  • nadzór nad kluczowymi projektami w fazach: identyfikacji, ofertowania, wdrażania u klienta, realizacji w firmie (prowadzenie negocjacji ofertowych, przygotowywanie i opiniowanie umów, monitoring złożonych ofert)
  • budżetowanie i rozliczanie prowadzonych projektów
  • prezentacja wyrobów firmy na spotkaniach u klientów

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie oparte o umowę o pracę
  • ciekawą pracę w ambitnym zespole
  • wynagrodzenie stałe z systemem premiowym

Miejsce podjęcia pracy

Grudziądz

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

częste wyjazdy