Inżynier ds. Kontroli Jakości Dostaw

Pracodawca:

Scanfil Poland Sp. z o.o.

Scanfil to międzynarodowy producent kontraktowy i dostawca systemów dla branży elektronicznej z 40-letnim doświadczeniem w zakresie wymagającej produkcji kontraktowej. Scanfil oferuje klientom szeroki zakres usług, od projektowania przez produkcję i zaopatrzenie w materiały po rozwiązania logistyczne. Pionowa integracja produkcji i kompleksowy łańcuch dostaw to fundamenty przewagi konkurencyjnej firmy Scanfil, na którą składają się szybkość, elastyczność i niezawodność.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • znajomość statystycznych metod kontroli
  • znajomość programowania w języku PC-DMIS
  • znajomość dokumentacji technicznej
  • dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excel
  • minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • znajomość elektroniki oraz umiejętność posługiwania się mikroskopem pomiarowym będzie dodatkowym atutem

Zakres obowiązków:

  • programowanie maszyny współrzędnościowej 3D oraz mikroskopu 2D
  • przygotowanie instrukcji kontroli dostaw
  • odpowiedzialność za budowanie planu kontroli
  • aprobowanie pierwszych dostaw oraz rozwój procesu aprobaty pierwszych dostaw
  • nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym

Firma oferuje:

  • dynamiczne, pełne wyzwań i możliwości środowisko pracy
  • pozytywną kulturę pracy, wspieraną przez nasze wartości
  • możliwości rozwoju zawodowego w różnych funkcjach, a także w różnych miejscach na świecie
  • bogaty program szkoleniowy wspierany przez własną organizację Global Training & Development
  • bezpieczne i uczciwe miejsce pracy, nagrodzone laurem Odpowiedzialnego Pracodawcy 2013
  • wewnętrzne programy dotyczące wdrażania nowych pracowników i rozwoju talentów
  • bogaty pakiet socjalny
  • dodatkowe ubezpieczenie medyczne dla wszystkich pracowników
  • elastyczny czas pracy

Miejsce podjęcia pracy

Sieradz

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna