Inżynier Automatyk / Specjalista ds. Systemów

Pracodawca:

Klient Banku Danych o Inżynierach.

Nowoczesna firma inżynierska specjalizująca się w kompleksowym rozwiązywaniu problemów technicznych w dziedzinie elektrotechniki zawodowej oraz automatyki, oferująca realizację inwestycji od projektu, poprzez montaż i uruchomienie, a skończywszy na serwisie gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Firma prowadzi własne biuro badawczo-rozwojowe opracowując nowe konstrukcje w zakresie urządzeń automatyki elektroenergetycznej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (automatyka i robotyka)
  • min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku automatyka lub specjalisty ds. systemów
  • umiejętność programowania sterowników PLC
  • umiejętność programowania wizualizacji za pomocą środowisk SCADA
  • znajomość środowisk Zenon, Straton, iFix, Proficy Machine Edition, WinCC, Simatic, TIA Portal, Intouch
  • uprawnienia SEP w zakresie eksploatacji - E
  • dobra znajomość j. angielskiego
  • prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • tworzenie aplikacji PLC i SCADA
  • wsparcie techniczne działu sprzedaży przy przygotowywaniu ofert handlowych dla klientów (opracowanie wstępnej konfiguracji układu automatyki)
  • testowanie i wdrażanie oprogramowania u klenta
  • koordynacja zadań w ramach realizowanego projektu

Miejsce podjęcia pracy

Gliwice

Wymiar zatrudnienia

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

częste wyjazdy