Technolog - Obróbka Skrawaniem

Pracodawca:

Hydro-Vacuum S.A.

Producent pomp i systemów pompowych, w związku z dynamicznym rozwojem innowacyjnych wyrobów firmy poszukuje kandydatów na stanowisko Technologa z zakresu obróbki skrawaniem.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne, mile widziane studia wyższe o kierunku mechanicznym (technologia i budowa maszyn lub pokrewnym)
  • znajomość maszyn i urządzeń służących do obróbki skrawaniem, tym obrabiarek CNC
  • znajomość budowy i organizacji procesów technologicznych (toczenie, frezowanie, obróbka odlewów żeliwnych)
  • znajomość zagadnień związanych z organizacją produkcji (systemów organizacji procesów produkcji, programów związanych z analizą procesów produkcyjnych)
  • dobra znajomość rysunku technicznego
  • mile widziana znajomość komputerowego wspomagania projektowania CAD 2D/3D, mile widziane środowisko: SolidWorks
  • staż pracy na podobnym stanowisku

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie dokumentacji technologicznej procesów obróbki skrawaniem oraz montażu
  • prowadzenie systematycznych działań na rzecz optymalizacji procesów obróbczych oraz montażowych
  • opiniowanie technologiczności konstrukcji, katalogowanie dokumentacji technologicznej
  • nadzór nad wykonaniem serii próbnej - rozpracowywanie organizacyjne uruchamianego wyrobu
  • prowadzenie prac badawczych w zakresie stosowania nowych technologii
  • opracowywanie nowych koncepcji technologicznych dla wyrobów
  • prowadzenie prac nad typizacją i unifikacją procesów technologicznych
  • analiza przyczyn powstawania braków i podejmowania przedsięwzięć zmierzających do ich eliminowania

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zakres obowiązków umożliwiający rozwój
  • dostęp do nowoczesnych technologii
  • profesjonalne szkolenia i dostęp do fachowej wiedzy

Miejsce podjęcia pracy

Grudziądz

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna