Inżynier Sprzedaży

Pracodawca:

Legrand Polska Sp. z o.o.

Legrand Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu, Grupy Legrand, eksperta w zakresie produktów i systemów instalacji elektrycznych oraz sieci informatycznych w budownictwie mieszkaniowym, komercyjnym i przemysłowym.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane elektrotechniczne)
  • min. 2 lata doświadczenia w pracy, w branży elektrotechnicznej, na rynku inwestycyjnym
  • duże zdolności komunikacyjne, umiejętność prowadzenia negocjacji
  • sumienność, umiejętność efektywnego organizowania własnej pracy
  • umiejętność współpracy w grupie, zdolności interpersonalne
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakiet Office)
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Zakres obowiązków:

  • realizacja zadań sprzedażowych na rynku inwestycyjnym (głównie województwo mazowieckie)
  • współpraca z klientami zaangażowanymi w realizację projektów inwestycyjnych (inwestorzy, instalatorzy, biura projektowe, deweloperzy, prefabrykatorzy)
  • nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych kontaktów z klientami, przeprowadzanie prezentacji technicznych u klientów oraz sporządzanie wycen i ofert handlowych

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej korporacji
  • świadczenia socjalne (opiekę medyczną, świadczenia urlopowe, ubezpieczenie)
  • narzędzia niezbędne do wykonywania swoich obowiązków (w tym samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy)

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

częste wyjazdy