Projektant Wiodący (automatyka)

Pracodawca:

Klient Banku Danych o Inżynierach.

Międzynarodowa firma, bazującą na zaawansowanych technologiach produkcji oraz zespole profesjonalistów - specjalizuje się w kompleksowych dostawach maszyn i rozwiązań technologicznych w branży spożywczej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (automatyka, elektronika, elektrotechnika)
  • znajomość zasad projektowania i budowy systemów sterowani
  • znajomość aparatury i systemów automatyki
  • umiejętność tworzenia i konfigurowania architektury systemów sterowania
  • min. 3-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku projektanta lub starszego projektanta
  • znajomość oprogramowania narzędziowego EPLAN/ELCAD, a także AutoCAD, SolidWorks w stopniu niezbędnym do prowadzenia projektu
  • znajomość oprogramowania narzędziowego do programowania sterowników PLC, paneli operatorskich HMI, systemów wizualizacji SCADA oraz innych programowalnych urządzeń wchodzących w skład systemów sterowania
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego, niezbędna do tworzenia dokumentacji technicznej i pozwalająca na swobodną komunikację oraz korespondencję służbową
  • umiejętność organizacji pracy swojej i innych

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie koncepcji rozwiązań technicznych projektu poprawnych pod względem technologicznym i kosztowym
  • tworzenie architektury systemu sterowania o dobór głównych elementów systemu sterowania
  • projektowanie i realizacja projektów automatyki zlecanych przez przełożonego oraz rozwiązywanie zadań i problemów technicznych w ramach przydzielanych zadań
  • tworzenie dokumentacji technicznej w oparciu o standardy obowiązujące w biurze projektowym automatyki
  • projektowanie z uwzględnieniem optymalizacji kosztów
  • przygotowywanie list materiałowych do zaprojektowanych systemów sterowania
  • sprawowanie opieki merytorycznej nad wdrażaniem przydzielonych projektów

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie z możliwością rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet socjalny

Miejsce podjęcia pracy

Radom

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne