Doradca Techniczny ds. Sygnalizacji Świetlnej i Oświetlenia Drogowego

Pracodawca:

Zakład Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego ZABERD S.A.

ZABERD SA - Spółka świadcząca usługi z zakresu oznakowania poziomego i pionowego dróg, produkcji sterowników sygnalizacji świetlnej, budowy sygnalizacji świetlnej oraz oświetlenia ulicznego, elektroniki drogowej i montażu barier energochłonnych, ekranów akustycznych i zimowego oraz letniego utrzymania dróg. Aktualnie poszukuje kandydata na ww. stanowisko

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie zawodowe - co najmniej trzy letni staż pracy lub wykonywanie przez co najmniej 3 lata działalności gospodarczej w zakresie sygnalizacji świetlnej i oświetlenia drogowego
  • znajomość przepisów ustaw: Prawo budowlane, Prawo energetyczne, Ustawy o drogach publicznych oraz rozporządzeń do ww. ustaw

Zakres obowiązków:

  • wsparcie zespołu zajmującego się budową, modernizacją i konserwacją sygnalizacji świetlnej i oświetlenia drogowego
  • analiza zapytań ofertowych pod względem technicznym
  • opracowanie alternatywnych rozwiązań technicznych w procesie przygotowania ofert oraz w fazie realizacji projektów
  • przygotowanie zapytań ofertowych części technicznej dla podwykonawców oraz ich weryfikacja
  • wsparcie techniczne kierowników robót: identyfikacja i ocena ryzyk projektowych, określenie środków zapobiegawczych

Miejsce podjęcia pracy

Wrocław

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna