Manager/Specjalista ds. Kontraktacji Obróbki Skrawaniem

Klient Banku Danych o Inżynierach - Polska Grupa Odlewnicza S.A.

Polska Grupa Odlewnicza S.A. jest podmiotem dominującym Grupy Kapitałowej, która należy do grona największych w Polsce producentów odlewów ze stopów żelaza, przede wszystkim odlewów żeliwnych i staliwnych. Nasze spółki produkcyjne działają na rynku odlewniczym od ponad 50 lat. Łącząc długoletnie doświadczenie, bogatą tradycję odlewniczą, posiadaną wiedzę, zaplecze produkcyjne i nowoczesne metody zarządzania, Polska Grupa Odlewnicza oferuje produkty spełniające wysokie standardy i normy europejskie, które cieszą się uznaniem odbiorców zarówno w kraju, jak i na rynkach zagranicznych. Ponadto w skład Grupy Kapitałowej wchodzi również kuźnia będąca długoletnim producentem odkuwek matrycowych i swobodnie kutych. Również w tym obszarze działalności produkowane są wyroby spełniające wymagania norm i oczekiwania klientów z branż przemysłowych. PGO S.A. należy do TDJ S.A., prywatnej polskiej firmy inwestycyjnej rodziny Domogała, która od ponad 30 lat prowadzi aktywną działalność w różnych sektorach gospodarki. Poszukujemy w chwili obecnej dostawców oraz podwykonawców na obróbkę mechaniczną odlewów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe o profilu technicznym
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w przemyśle ciężkim preferowana branża metalurgiczna
  • dobra znajomość języka angielskiego lub/i/niemieckiego
  • bardzo dobra znajomość technologii obróbki mechanicznej
  • bardzo dobra obsługa komputera i znajomość pakietu MS Office
  • znajomość rysunku technicznego
  • zdolności analityczne oraz odpowiedzialność w podejmowanych zadaniach
  • gotowość do podróży służbowych
  • prawo jazdy kategorii B

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie czynności administracyjnych dotyczących zakupów, w tym wysyłanie zapytań, zbieranie ofert, przygotowywanie zestawień cenowych
  • opracowanie, wdrożenie i doskonalenie procesów produkcyjnych detali
  • projektowanie procesów technologicznych w obszarze obróbki skrawaniem
  • negocjowanie warunków finansowych oraz kontraktowych
  • odpowiedzialność za terminowe wdrażanie projektów
  • aktywny udział w fazie przetargowej w zdobywaniu dostawców i podwykonawców
  • praca w międzynarodowym środowisku

Firma oferuje:

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilne zatrudnienie
  • pracę w prestiżowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • samodzielność oraz możliwość wykazywania się inicjatywą i wiedzą merytoryczną
  • możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego (prace realizowane w dużych obiektach przemysłowych w kraju, kontakty z wieloma specjalistami w branży, możliwość poznania nowoczesnych technologii używanych w przemyśle)

Miejsce podjęcia pracy

wielkopolskie

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne