Project Control Engineer (Inżynier ds. Kontroli Projektu)

Pracodawca:

ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o.

ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o. należy do światowej czołówki inżynierskich firm projektowo-doradczych, dostarczając najwyższej klasy usługi w branżach: ropa i gaz, energetyka i ochrona klimatu, woda i środowisko oraz transport i konstrukcje. Firma jest członkiem Grupy ILF - ogólnoświatowej firmy inżynierskiej z blisko 50-letnim doświadczeniem na rynku międzynarodowym i skupiającej ponad 50 oddziałów na czterech kontynentach.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane kierunki: budownictwo lądowe, energetyka
  • minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny), mile widziana będzie znajomość języka niemieckiego
  • bardzo dobra znajomość oprogramowania Primavera P6, dobra znajomość Microsoft Office, mile widziana będzie znajomość AutoCAD

Zakres obowiązków:

  • sporządzanie, aktualizacja i analiza harmonogramu dla projektu, identyfikacja i rejestrowanie wpływu zmian na osiągane kamienie milowe projektu
  • weryfikacja harmonogramów realizacji budowy pod kątem terminowości, etapowania i zależności prac, na potrzeby sprawozdawczości wewnętrznej i zewnętrznej
  • ocena rzeczywistego postępu budowy oraz ew. opóźnień (CPM) i zapewnienie regularnej aktualizacji harmonogramu
  • współpraca z kierownikami projektów, inżynierami, klientami i podwykonawcami
  • prezentacja zidentyfikowanych potencjalnych skutków opóźnień wpływających na harmonogram oraz przedstawianie propozycji programów naprawczych

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub inne formy współpracy
  • możliwość zdobywania doświadczeń w realizacji ambitnych projektów, prowadzonych w kraju i za granicą
  • konkurencyjne warunki zatrudnienia (pakiet prywatnej opieki medycznej dla pracowników i ich rodzin, dofinansowanie zajęć językowych, rekreacyjnych i sportowych)

Zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883, prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o. obecnie oraz w przyszłości".

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę, samozatrudnienie

Wyjazdy

częste wyjazdy