Inżynier Serwisu

Pracodawca:

EagleBurgmann Poland Sp. z o.o.

Firma specjalizująca się w projektowaniu, produkcji i wdrażaniu zaawansowanych urządzeń dla przemysłu

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne, preferowane kierunki mechaniczne
  • dobra znajomość języka angielskiego, język niemiecki będzie dodatkowym atutem
  • rozumienie zagadnień i problemów serwisu urządzeń mechanicznych
  • znajomość mechaniki technicznej
  • umiejętność analizowania dokumentacji technicznej
  • osobowość pozwalająca kierować małym zespołem podwykonawców
  • odpowiedzialność i rzetelność
  • doświadczenie w branży będzie dodatkowym atutem

Zakres obowiązków:

  • wyjazdy do klientów w celu nadzoru nad montażem, oceny funkcjonowania urządzeń, ustalania przyczyn uszkodzeń, przeprowadzania prac naprawczych, pomiarów instalacji pod dobór kompensatorów tkaninowych
  • nadzór nad dostawcami usług
  • nadzór nad dostawcami elementów stalowych (klasyfikacja, odbiory realizowanych konstrukcji)
  • współpraca z nowymi i dotychczasowymi klientami i partnerami firmy

  • bardzo dobre warunki pracy i rozwoju osobowego w profesjonalnie zarządzanym zespole
  • samochód służbowy
  • komplet urządzeń peryferyjnych IT
  • szkolenia i wyjazdy zagraniczne

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

częste wyjazdy