Konstruktor

Pracodawca:

Kospel S.A.

Nasza firma jest jednym z największych w Europie producentów podgrzewaczy wody i elektrycznych kotłów centralnego ogrzewania. Dzisiaj firma zatrudnia w 3 nowoczesnych zakładach produkcyjnych ponad 400 pracowników. Jej produkty znane są nie tylko w większości krajów europejskich ale również w Azji i Afryce. Korzysta z nich już przeszło pięć milionów użytkowników. Firma dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym oraz wdraża najnowocześniejsze technologie. W 2006 roku uruchomiła pierwszą w Polsce w pełni zautomatyzowaną proszkową emaliernię zbiorników. W ofercie pojawiły się ogrzewacze pojemnościowe oraz wymienniki i zasobniki ciepłej wody użytkowej. Pracodawca jest firmą z polskim kapitałem, zatrudniającą polskich inżynierów i specjalistów. Z powodzeniem konkuruje z uznanymi markami i koncernami światowymi. Jej imponujący sukces jest możliwy dzięki postawieniu na innowacyjność, rozwój technologii oraz jakość i najwyższy poziom zadowolenia Klienta.

Wymagania:

  • wykształcenie inżynierskie
  • znajomość obsługi oprogramowania wspomagającego prace konstruktorskie oraz projektowanie
  • mile widziane doświadczenie

Zakres obowiązków:

  • praca zespołowa w projektowaniu urządzeń i oprzyrządowania
  • koordynacja wdrożeń

  • praca na pełnym etacie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji
  • dobre wynagrodzenie
  • możliwość awansu i podnoszenia kwalifikacji

Miejsce podjęcia pracy

Koszalin

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna