Product Designer

Pracodawca:

Klient agencji zatrudnienia nr 6664

Human & Hunter Doradztwo Personalne, jesteśmy firmą współpracującą z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach.
Nasz Klient to firma z branży automotive, lider wśród dostarczycieli elementów wyposażeniowych do największych koncernów samochodowych na świecie.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • znajomość systemów CAD 2D i 3D
  • znajomość systemu CATIA
  • doświadczenie w projektowaniu elementów siedzeń samochodowych będzie dodatkowym atutem
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w piśmie i mowie - warunek konieczny
  • samodzielność i kreatywność
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki

Zakres obowiązków:

  • rozwój produktu we współpracy z naszymi Klientami
  • przygotowanie i modyfikacja rysunków 2D produktów i narzędzi
  • projektowanie modeli 3D produktów i narzędzi
  • przeprowadzanie analizy wniosków Klienta w celu optymalizacji technicznej
  • raportowanie wprowadzanych zmian

Firma oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Miejsce podjęcia pracy

Tychy

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne