Inżynier Programista - Integrator

Pracodawca:

Klient agencji zatrudnienia nr 6664

Human & Hunter Doradztwo Personalne, jesteśmy firmą współpracującą z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach.
Nasz klient to firma, która jest jednym z liderów w branży elektrycznej w naszym kraju.

Wymagania:

  • poszukujemy osób z wykształceniem wyższym: Elektronika/Informatyka lub Automatyka
  • doświadczenie w programowaniu sterowników mobilnych PLC
  • umiejętność programowania sterowników za pomocą CoDeSys V3
  • znajomość języka angielskiego
  • uprawnienia kwalifikacyjne SEP 1kV lub wyżej
  • prawo jazdy kat.B

Zakres obowiązków:

  • tworzenie algorytmów pracy układu zarządzającego pracą zespołu baterii Li-Ion
  • tworzenie profili wymiany danych z wykorzystaniem magistrali danych CAN
  • programowanie sterowników mobilnych
  • integracja systemu zasilającego z aplikacją dostosowana do potrzeb i wymagań klienta
  • sprawowanie nadzoru autorskiego podczas uruchamiania systemu

ale także:
  • udział w ustaleniach pomiędzy firmą a klientami w zakresie integracji systemu, doboru komponentów czy testowania systemu sterowania baterią
  • wyjazdy służbowe podczas wdrażania nowych projektów

Firma oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dobre warunki pracy
  • prace ze specjalistami w międzynarodowej organizacji
  • dodatkowe benefity: Prywatna opieka medyczna, nauka języków obcych, karta Mulitsport

Miejsce podjęcia pracy

Gliwice

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

częste wyjazdy