Kierownik Produkcji

Pracodawca:

Klient agencji zatrudnienia nr 6664

Human & Hunter Doradztwo Personalne, jesteśmy firmą współpracującą z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach.
Nasz klient - firma z branży automotive.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • min. 7 letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • znajomość procesu obróbki ze skrawaniem
  • dobra znajomość j. niemieckiego w piśmie i mowie
  • j. angielski na poziomie komunikatywnym
  • znajomość systemów ERP/CRM
  • prawo jazdy kat. B
  • komunikatywność i nastawienie na współpracę
  • doskonała organizacja pracy własnej i zespołu

Zakres obowiązków:

  • kierowanie pracą Działu Produkcji w sposób zapewniający ciągłość procesów produkcyjnych
  • planowanie prac podległego personelu (m.in. kontrola, ocenianie, motywowanie, planowanie pracy - w tym ustalanie grafików, monitoring czasu pracy)
  • nadzór nad bieżącymi planami produkcyjnymi
  • realizacja założonych celów wydajnościowych i produkcyjnych
  • rozwój, optymalizacja i implementacja innowacyjnych rozwiązań w obszarze produkcji
  • kontrola kosztów produkcji
  • udział w uruchamianiu nowych linii produkcyjnych, maszyn i urządzeń
  • zapewnienie nadzoru merytorycznego i koordynowanie procesu produkcji
  • udział w audytach wewnętrznych i zewnętrznych

Firma oferuje:

  • umowa o pracą
  • możliwość zdobycia wiedzy i rozwoju zawodowego
  • praca w międzynarodowym zespole specjalistów

Miejsce podjęcia pracy

Żory

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne