Project Manager

Pracodawca:

Greiner Packaging Sp. z o.o.

Greiner Packaging i Greiner Assistec od wielu lat produkuje opakowania i części z tworzyw sztucznych dla przemysłu spożywczego, chemicznego, kosmetycznego, farmaceutycznego i branży technicznej.
Z dwóch zakładów produkcyjnych w Teresinie i Grodzisku Mazowieckim oferujemy naszym klientom kompleksowe rozwiązania zarówno w dziedzinie opakowań standardowych, jak i nietypowych części technicznych, firma Greiner zajmuje czołową pozycję na rynku opakowań z tworzyw sztucznych.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość technologii wtryskowej
  • doświadczenie przy uruchomieniu nowych projektów w technologii wtryskowej
  • wykształcenie techniczne
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • gotowość do częstych podróży międzynarodowych

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie projektami realizowanymi dla poszczególnych klientów, a także wewnątrz firmy
  • rozwiązywanie problemów technicznych/technologicznych u klientów
  • optymalizacja procesów
  • wsparcie działu handlowego w kwestiach technicznych

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dużej, rozwijającej się firmie międzynarodowej
  • szkolenia techniczne
  • możliwość rozwoju i awansu w środowisku międzynarodowym
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Miejsce podjęcia pracy

Grodzisk Mazowiecki

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne