Lider Zespołu BHP

Pracodawca:

Klient agencji zatrudnienia nr 6664

Human & Hunter Doradztwo Personalne, jesteśmy firmą współpracującą z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach. Nasz klient - firma z branży automotive

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe inżynierskie (specjalizacja z zakresu BHP)
  • minimum 3 letnie doświadczenie w służbie BHP
  • uprawnienia świadczące o formalnym spełnieniu wymagań kwalifikacyjnych dla specjalisty BHP
  • dobra znajomość wymagań prawnych z zakresu szeroko pojętego BHP i Ochrony Środowiska
  • praktyczna znajomość wymagań ISO/TS oraz ISO 14001, PN 18 000
  • uprawnienia pedagogiczne - możliwość prowadzenia szkoleń (mile widziane)
  • język angielski - w stopniu swobodnej komunikacji
  • zorientowanie na CEL, zdolności organizacji i planowania pracy swojej i podległemu zespołowi, umiejętność analitycznego i systemowego rozwiązywania problemów, odpowiedzialność, komunikatywność, umiejętność wspierania współpracowników z zakresu ochrony środowiska i BHP

Zakres obowiązków:

  • sporządzanie i przedstawienie pracodawcy okresowych analiz stanu BHP zawierających propozycje przedsięwzięć technicznych i organizacyjnych mających na celu zapobieganie zagrożeniom zdrowia pracowników oraz poprawę warunków pracy
  • udział w opracowywanie planów modernizacji i rozwoju zakładu pracy oraz ocenie założeń i dokumentacji dotyczących modernizacji, a także nowych inwestycji
  • współpraca z Państwową Inspekcją Pracy i Państwową Inspekcją Sanitarną w zakresie poprawy stanu BHP
  • organizowanie pomiarów i badań czynników szkodliwych dla zdrowia, występujących na stanowiskach pracy, po uzyskaniu zgody Pracodawcy
  • przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzeganie przepisów i zasad BHP
  • przeprowadzanie szkoleń wstępnych pracowników

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowym zakładzie produkcyjnym
  • zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę

Miejsce podjęcia pracy

Częstochowa

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna