Asystent Kierownika Projektów

Pracodawca:

Klient Banku Danych o Inżynierach

Dostawca zindywidualizowanych urządzeń, usług i systemów bezpieczeństwa w dziedzinach: lotnictwo, bezpieczeństwo, obronność.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane specjalności: radiokomunikacja, elektronika, informatyka)
  • mile widziane roczne doświadczenie zawodowe (będą rozpatrywane także aplikacje absolwentów bez doświadczenia)
  • znajomość zagadnień związanych z radiokomunikacją (systemy łączności LOS i SATCOM)
  • znajomość technologii RF oraz zagadnień związanych z monitoringiem w paśmie radiowym (Spectrum Monitoring)
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • niekaralność
  • znajomość Prawa Zamówień Publicznych - będzie atutem
  • samodzielność w realizacji zadań wdrożeniowych
  • komunikatywność, terminowość i dobra organizacja czasu pracy
  • prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie dokumentacji na potrzeby realizowanych projektów
  • analiza potrzeb klienta, precyzowanie wymagań technicznych
  • uzgodnienia techniczne w zakresie prowadzonych projektów
  • bezpośredni udział w realizacji wdrożeń rozwiązań tworzonych dla klientów
  • doradztwo w zakresie oferowanych produktów i serwisu
  • budowanie oraz utrzymanie długotrwałych relacji z klientami
  • współpraca z partnerami biznesowymi

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie
  • szkolenia adekwatne do realizowanych projektów
  • możliwość rozwoju
  • dofinansowanie do opieki medycznej
  • dofinansowanie do ubezpieczenia na życie

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

częste wyjazdy