Analityk Aplikacji IT

Pracodawca:

Klient Banku Danych o Inżynierach.

Firma dostarcza zaawansowane rozwiązania w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw dla klientów z sektora technologicznego.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe - preferowane o profilu informatycznym
  • doświadczenie na stanowisku analityka lub admninistratora aplikacji
  • wiedza nt. języka SQL
  • min. dobra znajomość j. angielskiego
  • umiejętności analityczne
  • znajomość systemu klasy ERP i/lub MES
  • znajomość Crystal Reports lub pochodnych
  • umiejętność pracy zespołowej

Zakres obowiązków:

  • bieżący przegląd działania aplikacji oraz raportowanie wykonywanych prac dot. ich utrzymania
  • analiza przyczyn problemów informatycznych oraz prowadzenie działań zapobiegawczych
  • analiza obciążenia systemów i aplikacji oraz proponowanie rozwiązań optymalizacyjnych w zakresie ich wydajności oraz stabilności
  • zapewnienie wsparcia dla systemów zarządzania produkcją oraz systemów ERP
  • przygotowanie i prowadzenie testów aplikacji
  • wsparcie użytkowników przy problemach związanych z obsługą aplikacji

Firma oferuje:

  • umowę o pracę na okres ok. 1 roku
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w zespole profesjonalistów
  • pracę w stabilnej firmie, o opinii dobrego pracodawcy na rynku lokalnym
  • miłą atmosferę w pracy
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
  • atrakcyjny pakiet socjalny

Miejsce podjęcia pracy

Łódź

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna