Inżynier/Technik Serwisu

Pracodawca:

Trane Polska Sp. z o.o.

Trane Polska Sp. z o.o. zajmuje sie produkcją i sprzedażą urządzeń i systemów klimatyzacyjnych, chłodniczych, wentylacyjnych, grzewczych, a także systemów automatyki. Oferuje kompleksowe projektowanie ww systemów, usługi w zakresie instalacji, montażu, uruchamiania i remontu, usługi serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

Wymagania:

  • wykształcenie min. techniczne z zakresu chłodnictwa (dużym atutem będzie wykształcenie wyższe inżynierskie w zakresie HVAC)
  • minimum 2 letnie doświadczenie w serwisie chłodnictwa lub na podobnym stanowisku
  • uprawnienia SEP 1 kV
  • uprawnienia do pracy na wysokości powyżej 3 metrów
  • mile widziana znajomości języka angielskiego
  • gotowość do ciągłego zdobywania oraz pogłębiania wiedzy na temat produktów, instalacji, eksploatacji, obsługi, konserwacji i naprawy systemów HVAC i komponentów Trane
  • ukierunkowanie na potrzeby klienta i otwartość na działania sprzedażowe
  • dobra znajomość obsługi komputera min. Microsoft Office
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność do pracy w terenie woj. dolnośląskiego i okolic

Zakres obowiązków:

  • odpowiedzialność za uruchomienie, rozruch, obsługę i serwisowanie urządzeń na powierzonych obiektach
  • zapewnienie satysfakcji klientów poprzez identyfikowanie, analizowanie, diagnozowanie i naprawę urządzeń i systemów na terenie firmy klienta
  • wykonywania zaplanowanych i niezaplanowanych konserwacji, kontroli, badań i zgłoszeń serwisowych, w tym wymiany lub modernizacji urządzeń lub systemów
  • ścisła współpraca z liderem zespołu oraz z klientem w celu odpowiedniego zrozumienia wymagań dla wszystkich instalacji
  • dbałość o bezpieczeństwo pracy według najwyższych standardów
  • zarządzanie dokumentacją potrzebną w wykonywaniu codziennej pracy, przygotowywanie niezbędnych raportów

  • niezbędne narzędzia pracy pozwalające na wykonywanie pracy w terenie
  • pakiet benefitów
  • premia uznaniowa
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Miejsce podjęcia pracy

Wrocław

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

częste wyjazdy