Inżynier Jakości

Pracodawca:

Klient agencji zatrudnienia nr 6664

Human & Hunter Doradztwo Personalne, jesteśmy firmą współpracującą z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach. Nasz klient to międzynarodowa firma z branży automotive.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane techniczne
  • praktyczna wiedza z zakresu technik i narzędzi jakościowych
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do wyjazdów służbowych
  • nastawienie na pracę zespołową

Zakres obowiązków:

  • komunikacja z klientem w temacie jakości produkowanych wyrobów
  • zarządzanie reklamacjami
  • definiowanie i wdrażanie działań korygujących i zapobiegawczych w przypadku stwierdzenia niezgodności
  • realizacja audytów procesów/audytów warstwowych
  • przygotowanie dokumentacji PPAP
  • weryfikacja i analiza specyficznych wymagań klientów, komunikacja ich wewnątrz firmy

Firma oferuje:

  • możliwość zdobycia wiedzy i rozwoju zawodowego
  • jasno określone warunki zatrudnienia
  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

Miejsce podjęcia pracy

Czechowice-Dziedzice

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

częste wyjazdy