Inżynier Testów w Dziale R&D (PLC)

Pracodawca:

Klient Banku Danych o Inżynierach.

Jeden ze światowych liderów w branży automatyki przemysłowej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (elektronika, automatyka lub kierunki pokrewne)
  • umiejętność programowania w językach standardu IEC61131-3 (np. ST, FBD)
  • umiejętność programowania C++ lub C#
  • umiejętność testowania kodu
  • doświadczenie w korzystaniu z takich narzędzi jak oscyloskopy, generatory sygnałowe, analizatory widma itp.
  • umiejętność korzystania z systemów kontroli wersji (np. SVN)
  • analityczne podejście do rozwiązywania problemów
  • podstawowa wiedza na temat cyklu wytwarzania produktów elektroniki przemysłowej
  • umiejętność pracy w grupie
  • min. dobra znajomość j. angielskiego

Zakres obowiązków:

  • analiza i współpraca przy tworzeniu wymagań i specyfikacji systemu
  • przygotowywanie dokumentacji testowej (przypadki testowe, raporty z testów, plan testów) na podstawie dostępnej dokumentacji i spotkań zespołu projektowego
  • wykonywanie testów na podstawie zdefiniowanych przypadków testowych i według planu testów
  • wykonywanie testów środowiskowych oraz kompatybilności elektromagnetycznej EMC
  • przeprowadzanie analizy błędów oraz jakości produktu zgodnie ze standardami firmy
  • szacowanie czasu trwania testów na podstawie wymagań i dokumentacji
  • współpraca z grupą projektową

Miejsce podjęcia pracy

Opole

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne