Superoferta

Konsultant ds. Rekrutacji

Pracodawca:

Bank Danych o Inżynierach

Jedna z najstarszych polskich firm doradztwa personalnego. Od ponad 24 lat realizująca rekrutacje na najciekawsze stanowiska dla kluczowych firm zarówno w kraju jak i za granicą. Lider w obszarze rekrutacji stałych na specjalistyczne i kierownicze stanowiska inżynierskie.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • znajomość rynku pracy w obszarze rekrutacji pracowników stałych
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych na stanowiska techniczne
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • mile widziana dodatkowa znajomość innych języków obcych
  • łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów z ludźmi
  • kreatywność
  • nienaganna prezencja

Zakres obowiązków:

  • samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych na stanowiska techniczne
  • wsparcie klienta i doradztwo w zakresie planowania i realizacji procesów rekrutacyjnych
  • prowadzenie bezpośrednich poszukiwań kandydatów
  • wyszukiwanie kandydatów w bazach danych (wewnętrznej i zewnętrznych)
  • docieranie do kandydatów i pozyskiwanie ich do realizowanych projektów
  • weryfikacja i selekcja kandydatów
  • przeprowadzenie spotkań i wywiadów z kandydatami
  • prezentacja kandydatów u klientów
  • zarządzanie kontaktami i utrzymanie stałych relacji z kluczowymi klientami

Firma oferuje:

  • pracę w dynamicznym zespole doświadczonych konsultantów
  • stały rozwoju w firmie doradczej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość osiągnięcia specjalizacji w rekrutacjach na kluczowe stanowiska techniczne
  • udział we wdrażaniu pionierskich rozwiązań w zakresie doradztwa personalnego
  • dostęp do unikatowych narzędzi rekrutacyjnych (system wspierania rekrutacji)
  • uczestnictwo w realizacji ciekawych projektów dla renomowanych firm
  • wysokie standardy pracy
  • otwartość na wdrażanie własnych pomysłów
  • przyjazną atmosferę pracy
  • umowę o pracę na pełny etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna