Key Account Manager

Pracodawca:

Polska Grupa Odlewnicza S.A.

Firma jest podmiotem dominującym Grupy Kapitałowej, która należy do grona największych w Polsce producentów odlewów ze stopów żelaza, przede wszystkim odlewów żeliwnych i staliwnych. Nasze spółki produkcyjne działają na rynku odlewniczym od ponad 50 lat. Łącząc długoletnie doświadczenie, bogatą tradycję odlewniczą, posiadaną wiedzę, zaplecze produkcyjne i nowoczesne metody zarządzania.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (znajomość drugiego języka mile widziana)
  • mile widziane doświadczenie w branży odlewniczej
  • doskonałe umiejętności sprzedażowe poparte wynikami
  • determinacja w osiąganiu wyznaczonych celów
  • wysoka kultura osobista

Zakres obowiązków:

  • aktywne poszukiwanie nowych klientów
  • negocjowanie warunków handlowych i technicznych
  • nadzór nad wdrożeniami nowych produktów do chwili rozpoczęcia produkcji seryjnej

  • możliwość pracy w nowoczesnej, rozwijającej się firmie będącej jednym z liderów w swojej branży
  • atrakcyjne wynagrodzenie - podstawa + motywujący system premiowy
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)
  • możliwość pracy w systemie home office

Miejsce podjęcia pracy

cała polska

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne