Specjalista ds. Informatyki

Pracodawca:

Polska Grupa Odlewnicza S.A.

Firma jest podmiotem dominującym Grupy Kapitałowej, która należy do grona największych w Polsce producentów odlewów ze stopów żelaza, przede wszystkim odlewów żeliwnych i staliwnych. Nasze spółki produkcyjne działają na rynku odlewniczym od ponad 50 lat. Łącząc długoletnie doświadczenie, bogatą tradycję odlewniczą, posiadaną wiedzę, zaplecze produkcyjne i nowoczesne metody zarządzania.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe informatyczne lub teleinformatyczne
  • minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w Dziale IT
  • bardzo dobrej znajomości systemu IMPULS (BPSC)
  • doświadczenie w zakresie administrowania systemami IT, sieciami w środowisku Windows i Linux
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum dobrym
  • wysokie poczucie odpowiedzialności
  • umiejętność pracy w zespole
  • otwarty na zmiany i nowe wyzwania
  • samodzielność i rzetelność w wykonywaniu zadań
  • umiejętność radzenia sobie ze stresem, praca pod presją czasu

Zakres obowiązków:

  • administracja oraz konfiguracja sieci komputerowej LAN/WAN
  • świadczenie usługi pomocy użytkownikom - Help Desk
  • utrzymywanie infrastruktury teleinformatycznej Grupy w stałej sprawności poprzez:
zarządzanie i administrowanie sieciami oraz zasobami sieciowymi opartymi o rozwiązania Cisco
zarządzanie i administrowanie domeną Active Directory
pomoc pracownikom Grupy w zapewnieniu prawidłowym korzystaniem ze sprzętu i oprogramowania biurowego
dbanie o sprawność techniczną i eksploatacyjną sprzętu komputerowego i telekomunikacyjnego, a w szczególności jego bieżące serwisowanie i naprawa
  • utrzymanie baz danych oraz kluczowych zasobów dyskowych w stałej sprawności i ich archiwizowanie oraz odzyskiwanie w razie ich utraty
  • stałe monitorowanie dostępności i sprawności zasobów sieciowych

Firma oferuje:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • pracę w zespole profesjonalistów
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • narzędzia pracy: komputer oraz telefon
  • bogaty pakiet socjalny

Miejsce podjęcia pracy

Gorlice

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna