Product Manager

Pracodawca:

NO-EL Sp. J. Ryszard Nowak, Barbara Musiałek

Firma handlowa, NO-EL Sp. J. działająca w branży energetyki i automatyki przemysłowe, wyłączny przedstawiciel amerykańskiej firmy GIGAVAC, poszukuje osoby na ww. stanowisko.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, automatyka, energetyka lub pokrewne
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży-sprzedaż art. elektrycznych, oraz znajomość technik sprzedaży
  • znajomość MS Office
  • prawo jazdy

Zakres obowiązków:

  • promocja i sprzedaż produktów firmy GIGAVAC, oraz pozostałych wyrobów z oferty firmy NO-EL Sp.J.
  • współpraca z biurami projektowymi i klientami końcowymi
  • nadzór nad aktualnymi klientami
  • prowadzenie negocjacji handlowych
  • doradztwo techniczno-handlowe w zakresie oferty firmy

Firma oferuje:

  • pracę w młodej, rozwijającej się firmie
  • umowę o pracę na pełny etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy
  • samochód służbowy

Miejsce podjęcia pracy

Katowice

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

częste wyjazdy