Inżynier Sprzedaży (elementy złączne)

Pracodawca:

Klient Banku Danych o Inżynierach.

Opis pracodawcy:

Europejski lider technologii łączenia.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane elektrotechniczne lub związane z inżynierią produkcji)
  • umiejętność rozwiązywania problemów
  • znajomość produktu
  • dbanie o zadowolenie klientów
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • otwartość na pracę w międzynarodowej organizacji
  • elastyczność
  • gotowość do wyjazdów służbowych na terenie Danii, Szwecji, Słowacji, Czech i Polski
  • prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie działań sprzedażowych, doradztwa technicznego na temat elementów złącznych dla elektrotechniki
  • poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów poprzez odpowiednie przedstawienie rozwiązań jakie dają produkty firmy
  • wspomaganie rozwoju obecnych klientów poprzez zachęcanie do skorzystania z szerokiej gamy produktów jakie są zawarte w ofercie
  • aktywne rozwijanie i zarządzanie listy potencjalnych klientów poprzez uzupełnianie sieci, poszukiwania internetowe, docieranie do poleconych klientów, wskazówki, zaangażowanie społeczne i inne innowacyjne sposoby rozwoju biznesowego
  • budowanie relacji z osobami decyzyjnymi wśród kluczowych klientów
  • posiadanie wybranych potencjalnie kluczowych klientów dla określonych marek
  • podróżowanie, koordynowanie, negocjowanie i zamykanie projektów na terenie Europy Wschodniej i Północnej
  • ścisła współpraca z głównymi dostawcami i innymi osobami, które rozwijają działalność firmy
  • zbieranie i dostarczanie informacji rynkowych, oraz analiza ofert firm konkurencyjnych
  • wprowadzanie i przedstawianie nowych rozwiązań
  • współpraca z jednostkami na terenie Północnej/Wschodniej Europy i dbanie o realizacje celów sprzedażowych i wydajność
  • określenie budżetu sprzedażowego we współpracy z zagranicznymi oddziałami firmy
  • zapewnienie wsparcia i rozwoju dla innych członków zespołu sprzedażowego
  • tworzenie sprawozdań na temat rozwoju biznesowego produktu, aktywności oraz wyników
  • kalkulacja cenowa projektów

Firma oferuje:

  • praca w dużej międzynarodowej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • roczny bonus za realizacje celów sprzedażowych

Miejsce podjęcia pracy

Radom lub Home Office

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

częste wyjazdy