Inżynier Procesu

Pracodawca:

Press-Glass S.A.

Jesteśmy europejskim liderem w przetwarzaniu szyb dla budownictwa. Współpracujemy z czołowymi producentami okien i fasad. Dysponujemy najnowocześniejszym parkiem maszynowym. Wdrażamy indywidualne systemy obsługi i stale zwiększamy możliwości wykonawcze.
Do naszego oddziału w Radomsku poszukujemy kandydatów na ww. stanowisko.

Wymagania:

  • wykształcenia wyższego technicznego (preferowany kierunek: zarządzanie procesami produkcyjnymi)
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • znajomości narzędzi Lean Manufacturing
  • praktyczna znajomość obsługi programowania
  • umiejętność wykonywania rysunku technicznego
  • doświadczenia w usprawnianiu i optymalizacji procesów produkcji oraz jego planowania
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego - warunek konieczny
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (Excel, Power Point)
  • umiejętności komunikacyjnych, analitycznych oraz organizacyjnych

Zakres obowiązków:

  • projektowanie nowych technologii i wdrażanie ich w obszarze planowania i przygotowania
  • prowadzenie działań ukierunkowanych na optymalizację procesu rozkroju szkła
  • tworzenie projektów do nowych narzędzi systemowych oraz przeprowadzanie szczegółowej dokumentacji technicznej na kolejnych etapach wdrażania projektu
  • wsparcie wdrażania kultury Lean w organizacji
  • analizę działalności pracy Działu pod kątem ergonomii oraz projektowanie, prezentowanie i wdrażanie zmian
  • udział w projektach optymalizujących procesy

Firma oferuje:

  • umowę o pracę na pełny etat
  • prywatną opiekę medyczną współfinansowaną przez pracodawcę
  • uczestnictwo w szkoleniach i podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • szansę zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • pracę w młodym, dynamicznym i profesjonalnym zespole

Miejsce podjęcia pracy

Radomsko

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne