Kierownik Wydziału Spawalni i Lakierni

Pracodawca:

Klient Banku Danych o Inżynierach.

Światowy lider z zakresu technologii dla energetyki i automatyki.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne - preferowani absolwenci wydziału mechanicznego o specjalności spawalnictwo
  • doświadczenie w kierowaniu zespołami produkcyjnymi
  • doświadczenie w stosowaniu narzędzi Lean Manufacturing (5S, Kaizen, TPM)
  • dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku
  • biegła znajomość MS Office, mile widziana znajomość AutoCad oraz SAP
  • samodzielność, odpowiedzialność i zorientowanie na realizację powierzonych zadań
  • umiejętność pracy w zespole oraz doskonała organizacja pracy własnej

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie terminowej realizacji planu produkcyjnego i prawidłowego przebiegu procesu spawania i lakierownia produktu
  • inicjowanie działań usprawniających procesy i technologię
  • nadzór nad przestrzeganiem instrukcji technologicznych, warunków technicznych i norm jakościowych w procesie produkcji
  • rozwój metod i narzędzi optymalizujących pracę
  • bieżąca analiza osiąganych wyników i ich raportowanie
  • planowanie zatrudnienia i wykorzystania przydzielonych zasobów
  • aktywne i skuteczne zarządzanie podległym personelem
  • nadzór na procesem certyfikacji pracowników wydziału w zakresie uprawnień spawalniczych
  • aktywny udział i inicjatywa w zapewnieniu przestrzegania przepisów BHP i budowy kultury bezpiecznej pracy

  • interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenie kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności

Miejsce podjęcia pracy

Łódź

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna