Inżynier ds. Ofertowania (instalacje chemiczne i przemysłowe)

Pracodawca:

Klient Banku Danych o Inżynierach.

Światowy lider w dziedzinie instalacji przemysłowych na rynkach farmaceutycznym, biotechnologicznym, kosmetycznym, spożywczym, chemicznym, energetycznym, petrochemicznym i automotive.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane kierunki: technologia procesowa, instalacje użytkowe i przemysłowe, instalacje technologiczne
  • minimum 3 lata doświadczenia w kosztorysowaniu lub realizacjach z zakresu instalacji przemysłowych i procesowych
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego i dokumentacji technicznej
  • zrozumienie i wiedza w zakresie procesów płynów (obróbka cieplna i mechaniczna płynów, magazynowanie i dystrybucja płynów, itp.)
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • dobra znajomość obsługi komputera (MS Office i AutoCAD)
  • umiejętność pracy w zespole, przedsiębiorczość i inicjatywa
  • zaangażowanie i pozytywne podejścia do wyzwań

Zakres obowiązków:

  • analiza zapytań ofertowych, wstępna ocena zawartości zapytania
  • nadzór nad lub samodzielne tworzenie koncepcji i rozwiązań technicznych dla instalacji przemysłowych
  • analiza ryzyka projektu i wstępna ocena techniczna
  • analiza, współtworzenie założeń technologicznych, weryfikacja specyfikacji i wymagań klienta w odniesieniu do projektu w ścisłej współpracy z działem Realizacji i Zakupów
  • kontakt z klientem w zakresie technicznym na etapie ofertowym
  • przygotowanie i kalkulacja ofert w oparciu o wypracowane rozwiązania lub dokumentację przetargową w tym: sporządzanie specyfikacji materiałów, komponentów i urządzeń do zapytań ofertowych; przygotowanie kosztorysu projektu w zakresie robocizny, materiałów i usług zewnętrznych; kompletowanie ofert od poddostawców; przygotowanie harmonogramu realizacji oferty; przygotowanie tekstu oferty we współpracy z osobą prowadząca sprzedaż

Firma oferuje:

  • stabilną pracę w rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od indywidualnych wyników
  • atrakcyjny pakiet socjalny

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna