Starszy Inżynier Projektu (produkcja, transfer technologii)

Pracodawca:

Klient Banku Danych o Inżynierach.

Firma produkcyjna należąca do międzynarodowego koncernu działającego w branży FMCG.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowana automatyka, mechanika lub elektrotechnika)
  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami w firmie produkcyjnej
  • doświadczenie w opracowywaniu planów, komunikowaniu zmian i postępów, zarządzaniu budżetem projektowym
  • niezbędna płynna komunikacja w j. angielskim
  • umiejętność inspirowania i motywowania pracowników w celu osiągnięcia optymalnego efektu końcowego
  • umiejętność planowania i organizowania działań, ustalania priorytetów i celów
  • innowacyjność i kreatywność

Zakres obowiązków:

  • kierowanie projektami technicznymi, które obejmują transfer technologii, duże projekty inwestycyjne, modernizacje sprzętu
  • znajomość standardów DTV, OEE, Lean
  • zarządzanie zespołem odpowiedzialnym za projekt w różnych fazach zaawansowania
  • ustalanie harmonogramu i specyfikacji projektu, technologii i standardów, a także szacowanie kosztów wykonania i czasu niezbędnego do realizacji zadania, raportowanie
  • kontrola kosztów projektu poprzez zatwierdzenie wydatków i wykonawców
  • współpraca z krajowymi i międzynarodowymi oddziałami firmy

  • ekscytującą pracę z dużymi projektami prowadzonymi w ramach polityki firmy
  • stabilną umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem
  • możliwość współpracy z profesjonalistami na całym świecie
  • przyjazna atmosfera pracy i możliwość rozwoju

Miejsce podjęcia pracy

Gorzów Wielkopolski

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne