Specjalista ds. Technicznych

Pracodawca:

Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w m.st. Warszawie Sp. z o.o.

Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w m. st. Warszawie Sp. z o. o. to firma świadcząca kompleksowe usługi w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów. W związku z rozbudową i modernizacją Zakładu Unieszkodliwiania Stałych Odpadów Komunalnych poszukujemy pracownika na ww. stanowisko

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie: minimum 5 lat pracy przy realizacji projektów infrastrukturalnych realizowanych ze środków UE
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1
  • znajomość pakietu MS Office
  • znajomość programów kosztorysowych (np. Norma Pro lub inne)
  • znajomość Warunków Kontraktowych FIDIC
  • mile widziane posiadanie uprawnień budowlanych projektowych lub wykonawczych w specjalności konstrukcyjno-budowlanej lub sanitarnej

Zakres obowiązków:

  • przetwarzanie informacji o charakterze technicznym związanych z realizacją inwestycji budowlanych Spółki
  • katalogowanie i inwentaryzacja na potrzeby Spółki wszelkiej dokumentacji technicznej, budowlanej, wykonawczej i powykonawczej opracowywanej przez Wykonawców kontraktów usługowych i budowlanych
  • przygotowywanie na potrzeby kontraktów usługowych i budowlanych wszelkich dokumentów i raportów o charakterze technicznym
  • wspieranie działań i czynności związanych z realizacją budowlanych kontraktów usługowych oraz wykonywaniem prac budowlanych w zależności od potrzeb Jednostki Realizującej Projekt
  • przygotowywanie wszelkich informacji o charakterze technicznym na etapie projektowym oraz podczas robót budowlanych, jak również współudział w przeciwdziałaniu występowania potencjalnych ryzyk
  • uczestniczenie w postępowaniach przetargowych i dokonywanie oceny ofert na wykonywanie robót budowlanych w zależności od potrzeb

Firma oferuje:

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowę o pracę
  • świadczenia socjalne

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne