Inżynier R&D (elektronika)

Pracodawca:

Klient Banku Danych o Inżynierach.

Światowy lider z zakresu technologii dla energetyki i automatyki.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (elektronika, automatyka i robotyka lub mechatronika bądź pokrewne)
  • min. roczne doświadczenie zawodowe w obszarze testów, projektowania bądź symulacji układów elektronicznych
  • znajomość układów analogowych i cyfrowych w zakresie metrologii i/lub układów zasilających
  • podstawowa wiedza z zakresu systemów embedded oraz architektury mikrokontrolerów
  • podstawowa znajomość oprogramowania do symulacji Spice oraz zagadnień z obszaru inżynierii niezawodnościowej
  • dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w środowisku międzynarodowym
  • gotowość do wyjazdów zagranicznych
  • zdolności analityczne
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • elastyczność i umiejętność pracy w środowisku międzykulturowym

Zakres obowiązków:

  • wspieranie zespołów projektowych w analizach jakościowych i niezawodnościowych (takich jak FMEA, FTA, Reliability, WorstCase, SIL, etc.)
  • rozwijanie metod analitycznych oraz wspieranie w optymalizacji układów
  • przeprowadzanie symulacji układów elektronicznych
  • wspieranie procesu testowania i przygotowania do testów niezawodnościowych
  • przeprowadzanie i inicjowanie spotkań projektowych u klienta
  • prowadzenie szkoleń wewnętrznych z zakresu prowadzonych czynności

  • interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach
  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowe
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności

Miejsce podjęcia pracy

Kraków

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne