Technical Manager (elektronika, PCB)

Pracodawca:

Klient Banku Danych o Inżynierach.

Międzynarodowy producent zintegrowanych obwodów drukowanych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (elektronika)
  • praktyczne doświadczenie w pracy z obwodami drukowanymi, elektroniką (np. w działach jakości, produkcji)
  • znajomość rynku elektroniki
  • mile widziane doświadczenie w projektowaniu PCB
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • umiejętność pracy w zespole
  • łatwość komunikacji

Zakres obowiązków:

  • pomoc techniczna dla działu sprzedaży
  • zarządzanie dokumentacją techniczną na linii klient-fabryka
  • zarządzanie zmianami w procesie przed- i poprodukcyjnym
  • uczestnictwo/prowadzenie szkoleń, konferencji, warsztatów
  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami firmy
  • administrowanie procesem reklamacji

Firma oferuje:

  • pracę w międzynarodowej firmie
  • kontakt z najnowocześniejszymi technologiami
  • atrakcyjne warunki pracy i wynagrodzenia

Miejsce podjęcia pracy

Piaseczno

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne