Specjalista Technolog

Pracodawca:

Klient Banku Danych o Inżynierach

Opis pracodawcy:

Międzynarodowa firma produkcyjna z branży papierniczej

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowany profil chemiczny
  • biegła znajomość Pakietu MS Office
  • teoretyczna i praktyczna znajomość narzędzi i metodologii Six Sigma, 5S, Lean Manufacturing będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie na podobnym stanowisku lub innym samodzielnym związanym z procesem produkcji papieru
  • znajomość wymagań prawnych, dotyczących chemizacji produkcji (np. REACH) będzie dodatkowym atutem
  • znajomość procesów technologicznych produkcji papieru
  • wiedza nt. pomiarów laboratoryjnych
  • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym

Zakres obowiązków:

  • nadzór i kontrola procesu produkcji papieru w powierzonym ciągu produkcyjnym (przygotowanie masy, maszyna papiernicza, obróbka wyrobów gotowych)
  • optymalizacja kosztów aplikacji chemicznych do produkcji
  • prowadzenie prób technologicznych i produkcyjnych ze środkami chemicznymi
  • wdrażanie nowych asortymentów papieru
  • opracowywanie i realizacja planów postojów technologicznych
  • opiniowanie reklamacji
  • współpraca z dostawcami urządzeń i produktów wspomagających proces - rozwiązania techniczne oraz technologiczne
  • ciągłe poszukiwanie możliwości optymalizacji procesu - rozwiązania techniczne oraz technologiczne
  • ścisła współpraca z obsługą maszyny papierniczej oraz innymi wydziałami zakładu - Służby Utrzymania Ruchu, Dział Jakości, Dział Planowania itp.

  • możliwości rozwoju zawodowego w ramach międzynarodowego koncernu
  • stabilne warunki zatrudnienia

Miejsce podjęcia pracy

Ostrołęka

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna