Specjalista ds. Planowania Utrzymania Ruchu - Browar w Elblągu

Pracodawca:

Grupa Żywiec S.A.

Jesteśmy firmą łączącą kilkusetletnią tradycję warzenia piwa z nowoczesnością, która działa w oparciu o standardy oraz kulturę organizacyjną Grupy Heineken. Jesteśmy jednym z ponad 60 krajów, które tworzą Świat Heinekena, a nasze browary znajdują się w Żywcu, Leżajsku, Warce, Elblągu i w Cieszynie.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne lub doświadczenie w pracy w branży technicznej/produkcyjnej
  • podstawowa wiedza z zakresu budowy maszyn i znajomości słownictwa technicznego
  • samodzielność, umiejętność poszukiwania rozwiązań
  • skrupulatność, terminowość
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do zdobywania i poszerzania wiedzy
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego - mile widziane
  • znajomość pakietu MS Office

Zakres obowiązków:

  • planowanie i kontrola wydatków gospodarki konserwacyjno-remontowej
  • odpowiedzialność za terminową dostawę części zamiennych oraz usług
  • uczestniczenie w planowaniu i realizacji inwestycji i modernizacji
  • odpowiedzialność za aktualizację procedur i instrukcji obowiązujących na dziale UR

Firma oferuje:

  • umowę o pracę na zastępstwo (minimum 1 rok)
  • wynagrodzenie podstawowe oraz premie uzależnione od poziomu realizacji celów
  • atrakcyjny pakiet świadczeń poza płacowych (pakiet sportowy, dofinansowanie do wakacji, Fundusz Emerytalny, deputat piwny)
  • pracę w organizacji o wysokim stopniu automatyzacji procesów technologicznych i ugruntowanej pozycji rynkowej)

Miejsce podjęcia pracy

Elbląg

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna