Kierownik Projektu (instalacje w branży spożywczej)

Pracodawca:

Klient Banku Danych o Inżynierach.

Światowy lider w dziedzinie instalacji przemysłowych na rynkach farmaceutycznym, biotechnologicznym, kosmetycznym, spożywczym, chemicznym, energetycznym, petrochemicznym i automotive.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • znajomość rynku branży spożywczej
  • minimum 3 lata doświadczenia w kierowaniu projektami z zakresu instalacji przemysłowych dla klientów z branży spożywczej
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołami projektowymi
  • bardzo dobra praktyczna znajomość MS Office i obsługi oprogramowania technicznego CAD
  • minimum dobra znajomość j. angielskiego
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy własnej i umiejętność koordynowania kilku projektów jednocześnie
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do wyjazdów służbowych

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie projektami instalacji przemysłowych i zespołami projektowymi dla klientów z branży spożywczej
  • przygotowywanie planu projektu wraz z założeniami, budżetem i harmonogramami
  • zapewnienie efektywnego wdrożenia projektu poprzez koordynację działań, zarządzanie ryzykiem projektu i reagowanie na sytuacje awaryjne
  • wybór i weryfikacja produktywności podwykonawców
  • stała współpraca z klientami branży spożywczej w zakresie realizacji projektów (kalkulacja, analiza technologiczna, dobór procesów i rozwiązań)
  • doradztwo techniczne w zakresie instalacji i procesów produkcyjnych
  • uruchamianie nowych projektów we współpracy z innymi działami firmy
  • kontrolowanie kosztów i inwestycji związanych z projektem
  • prowadzenie dokumentacji projektowej

Firma oferuje:

  • stabilną pracę przy ciekawych projektach
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od indywidualnych wyników
  • atrakcyjny pakiet socjalny
  • samochód służbowy

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

częste wyjazdy