Przedstawiciel Techniczno-Handlowy

Pracodawca:

Klient Banku Danych o Inżynierach

Światowy producent i lider w zakresie najwyższej jakości produktów do spawania, cięcia i łączenia

Wymagania:

  • preferowane wykształcenie techniczne w zakresie spawalnictwa, metalurgii lub pokrewne
  • co najmniej 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność prowadzenia prezentacji produktowych - praktycznych i teoretycznych
  • doświadczenie w projektach sprzedażowych
  • doświadczenie w pracy B2B, jak również z dystrybutorami i użytkownikami końcowymi
  • znajomość branży spawalniczej oraz innych gałęzi przemysłu ciężkiego i motoryzacyjnego
  • wiedza na temat procesów spawalniczych
  • umiejętność spawania będzie dodatkowym atutem
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do odbywania częstych wyjazdów służbowych - około 70% czasu pracy

Zakres obowiązków:

  • rozwój sprzedaży w wyznaczonym regionie
  • budowanie relacji z dystrybutorami, użytkownikami końcowymi ( w branży spawalniczej i pokrewnych), zgodnie ze strategią i polityką sprzedaży spółki
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów, identyfikacja nowych możliwości biznesowych, sprzyjających długoterminowej współpracy i budowaniu lojalności klientów
  • realizacja celów sprzedażowych
  • wdrażanie działań marketingowych i zwiększenie sprzedaży produktów
  • wparcie dystrybutorów i klientów końcowych w wyznaczonym regionie
  • utrzymanie poziomu sprzedaży, zgodnego z tygodniowymi prognozami
  • rozwijanie i zarządzanie projektami z zakresu sprzedaży bezpośredniej
  • monitorowanie działań konkurencji oraz odpowiednie dostosowywanie działań sprzedażowych
  • efektywna współpraca z partnerami wewnętrznymi

Firma oferuje:

  • praca w dynamicznym, międzynarodowym środowisku
  • szkolenia
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjny system wynagrodzenia

Miejsce podjęcia pracy

Dolnośląskie

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

częste wyjazdy