Kierownik Projektu / Project Manager

Opis pracodawcy:

Firma deweloperska

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • 4-5 lat doświadczenia na stanowisku Project Managera przy realizacjach obiektów handlowych
  • mile widziane wykształcenie podyplomowe z zakresu zarządzania
  • mile widziane uprawnienia budowlane (projektowe)
  • certyfikat w zakresie zarządzania projektami (PRINCE lub inny)
  • umiejętność prowadzenia negocjacji i rozmów handlowych
  • umiejętność nawiązywania relacji biznesowych
  • umiejętność sporządzania podsumowań i raportów do projektu
  • dobra organizacja i duża komunikatywność
  • język angielski w stopniu komunikatywnym
  • prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • organizacja, koordynacja i zarządzanie procesem przygotowania i realizacji inwestycji handlowych od pozyskania nieruchomości do otwarcia zgodnie z zatwierdzonym budżetem i harmonogramem z dbałością o jakość produktu
  • wsparcie techniczne przy analizach chłonności, budżetowania projektu i zakupie gotowych projektów handlowych z powierzchniami pod wynajem
  • wsparcie techniczne przy przejęciu obiektu do zarządzania i inne związane z zajmowanym stanowiskiem

Firma oferuje:

  • interesującą pracę w renomowanej firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szkolenia

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa - Polska północna i wschodnia

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

częste wyjazdy