Serwisant Maszyn (branża spożywcza, kosmetyczna, farmacja)

Pracodawca:

Klient Banku Danych o Inżynierach.

Polski oddział międzynarodowej grupy, który specjalizuje się w sprzedaży, doradztwie technicznym i technologicznym oraz serwisie maszyn stosowanych w przetwórstwie spożywczym, farmacji i w kosmetyce.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne, mile widziane wyższe techniczne (automatyka, mechanika, budowa maszyn)
  • min. 2-letnie doświadczenie zawodowe
  • wiedza i umiejętności z zakresu mechaniki, hydrauliki oraz automatyki i pneumatyki
  • doświadczenie w obsłudze i programowaniu systemów sterujących Simatic S7, także Allen-Bradley
  • dobra znajomość języka angielskiego (j. niemiecki będzie dodatkowym atutem)
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych w kraju i za granicę (Europa, Afryka Północna)
  • oczekiwana samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji
  • prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • serwis maszyn do produkcji spożywczej, kosmetycznej itp.
  • uczestnictwo w uruchomieniach maszyn na terenie fabryk u klientów
  • samodzielne działanie w celu rozwiązywania pojawiających się problemów

Firma oferuje:

  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • szereg szkoleń
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • możliwość zatrudnienia w trybie Home Office na terenie całej Polski lub w siedzibie oddziału w Poznaniu

Miejsce podjęcia pracy

cała Polska (Home Office) lub oddział firmy w Poznaniu

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

częste wyjazdy