Inżynier ds. Testów

Pracodawca:

Wabco Polska Sp. z o.o.

WABCO jest liderem innowacji i globalnym dostawcą technologii poprawiających bezpieczeństwo oraz efektywność pojazdów ciężarowych. Od ponad 150 lat WABCO pozostaje pionierem przełomowych produktów i systemów hamowania, stabilizacji jazdy, zawieszenia, automatycznych skrzyń przekładniowych oraz aerodynamiki. W Polsce, WABCO rozwija działalność we Wrocławiu od 1999 roku. Nasi pracownicy wspierają procesy biznesowe, zintegrowany łańcuch dostaw oraz centrum globalnych usług finansowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomość zagadnień dotyczących elektropneumatyki i mechaniki
  • podstawowa wiedza z zakresu materiałoznawstwa
  • znajomość technik akwizycji danych
  • umiejętność projektowania i przeprowadzania eksperymentów
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • zdolności organizacyjne i odpowiedzialność

Zakres obowiązków:

  • planowanie, przygotowanie, prowadzenie pomiarów i testów
  • analiza wyników testów
  • odpowiedzialność za walidację produktów elektropneumatycznych
  • przygotowanie i aktualizacja dokumentacji technicznej
  • tworzenie i udoskonalanie stanowisk testowych
  • optymalizacja konstrukcji części stosowanych w wyrobach WABCO
  • wsparcie produkcji i innych procesów w ramach swojej odpowiedzialności technicznej

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet medyczny Medicover
  • ubezpieczenie NW
  • dofinansowanie do posiłków na stołówce
  • kartę Multisport
  • dofinansowanie do wypoczynku
  • bony świąteczne

Miejsce podjęcia pracy

Wrocław

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna