Ustawiacz Maszyn / Operator Maszyn

Pracodawca:

Greiner Packaging Sp. z o.o.

Greiner Packaging Sp. z o.o. od wielu lat produkuje opakowania z tworzyw sztucznych dla przemysłu spożywczego, chemicznego, kosmetycznego i farmaceutycznego zarówno na rynki krajowe, jak i zagraniczne. Z dwóch zakładów produkcyjnych w Teresinie i Grodzisku Mazowieckim oferujemy naszym klientom kompleksowe rozwiązania zarówno w dziedzinie opakowań standardowych jak i nietypowych, firma Greiner zajmuje czołową pozycję na rynku opakowań z tworzyw sztucznych.

Wymagania:

  • doświadczenie w środowisku produkcyjnym min. 2 lata
  • podstawowa znajomość budowy maszyn
  • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych
  • samodzielność w działaniu oraz dobra organizacja pracy
  • wysoka motywacja do pracy

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn produkcji do wytwarzania wyrobów z tworzyw sztucznych
  • przygotowywanie procesu produkcyjnego
  • nadzór jakościowy nad wykonywanymi wyrobami
  • prowadzenie bieżących raportów produkcyjnych
  • optymalizacja procesu produkcyjnego

  • ciekawą pracę w młodym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • umowę o pracę w międzynarodowej firmie
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę w systemie zmianowym
  • wynagrodzenie w zależności od umiejętności/doświadczenia
  • pełne szkolenie stanowiskowe
  • premia uznaniowa
  • pakiet medyczny
  • stałe podnoszenie kwalifikacji oraz możliwość rozwoju zawodowego

Miejsce podjęcia pracy

Grodzisk Mazowiecki

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna