Konstruktor Oprzyrządowania

Pracodawca:

Wielton S.A.

Wielton S.A. to firma produkcyjno-handlowa w branży naczepowej. Współpracujemy z takimi potentatami przemysłu motoryzacyjnego jak MAN, VOLVO, SCANIA, RENAULT, IVECO. Posiadamy status Centrum Badawczo-Rozwojowego, nadany przez Ministerstwo Gospodarki, co oznacza, że inwestycje w innowacje i jakość stanowią trzon naszej działalności. Zatrudniamy ponad 1200 osób. W związku z rozwojem naszego Centrum Badawczo-Rozwojowego, poszukujemy pracowników na ww. stanowisko

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • min. 1 rok doświadczenia na stanowisku konstruktora
  • wiedza z zakresu konstrukcji i eksploatacji pojazdów, wytrzymałości materiałów, materiałoznawstwa, spawalnictwa
  • znajomość procesów obróbki metali, technologii cięcia, spawania, gięcia
  • bardzo dobra umiejętność czytania rysunku technicznego
  • dobra znajomość programów do projektowania 3D typu CAD
  • atutem będzie znajomość programu Pro Engineer
  • dodatkowym atutem będzie znajomość dyrektywy maszynowej
  • umiejętność posługiwania się j. angielskim, rosyjskim lub niemieckim na poziomie komunikatywnym,
  • samodzielność i dokładność w działaniu
  • kreatywność, innowacyjność
  • prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie przyrządów i maszyn niezbędnych do produkcji naczep, przyczep, zabudów i innych produktów Wielton
  • opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej
  • udział w opracowywaniu technologii
  • nadzór nad projektem na hali warsztatowej
  • współudział podczas wdrażania przyrządu/maszyny

Firma oferuje:

  • pracę w firmie będącej liderem w branży
  • rozwój zawodowy: szkolenia i kursy językowe, wyjazdy na międzynarodowe targi i konferencje
  • pakiet socjalny dostosowany do potrzeb pracownika (np. dofinansowanie zajęć sportowych, stołówki firmowej itp.)

Miejsce podjęcia pracy

Wieluń

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne