Manager ds. Rozwoju Projektów Kogeneracyjnych

Pracodawca:

Green Investment Sp. z o.o.

Green Investment - firma realizująca zarówno własne projekty (biogazownie, fotowoltaika, kogeneracja), jak również prowadząca doradztwo w zakresie przygotowania i zarządzania projektami inwestycyjnymi w obszarze OZE (odnawialnych źródeł energii) dla inwestorów poszukujących efektywnych rozwiązań w zakresie wytwarzania energii i ciepła.

Wymagania:

  • studia techniczne z zakresu energetyki/automatyki przemysłowej
  • min. 2 letnie doświadczenie w zakresie samodzielnej realizacji projektów energetycznych
  • znajomość systemów typu SCADA, AutoCAD
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • mile widziane uprawnienia projektowe i budowlane

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie lokalizacji dla projektów kogeneracyjnych
  • ocena potencjału pozyskanych lokalizacji w zakresie technicznych i finansowych możliwości realizacji projektów
  • współpraca z klientem w zakresie doboru rozwiązań technologicznych i parametrów technicznych układów kogeneracyjnych
  • przygotowanie projektu technicznego
  • przygotowanie dokumentacji projektowej
  • przygotowanie wymaganych wniosków do uzyskania zgód budowlanych, przyłączeniowych i koncesyjnych
  • współpraca z dostawcami technologii kogeneracyjnych

  • interesującą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • uczestnictwo w ciekawych projektach
  • pracę w ambitnym, dynamicznym zespole

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

częste wyjazdy