Inżynier Produkcji / Zastępca Kierownika Produkcji

Pracodawca:

Sofidel Poland Sp. z o.o.

Producent działający w branży FMCG. Lider w Polsce w swojej grupie produktów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (chemia, mechanika, elektrotechnika, elektronika, zarządzanie produkcją)
  • min. roczne doświadczenie w pracy na produkcji lub w procesach przemysłowych
  • praktyczna znajomość procesów produkcyjnych
  • umiejętność rozwiązywania problemów oraz podejmowania decyzji
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację (rozmowa rekrutacyjna po angielsku)

Zakres obowiązków:

W imieniu Kierownika Produkcji Papierni lub w razie jego nieobecności w strukturze:

  • odpowiedzialność za realizowanie ustalonych celów, działając zgodnie z: przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa i ochrony środowiska, systemem jakości ISO 9001, zasadami Grupy
  • nadzór nad zgodnością z przepisami bezpieczeństwa
  • odpowiedzialność za zarządzanie personelem produkcyjnym, w tym za system zmianowy
  • organizacja szkolenia technicznego dla pracowników, sprawdzanie poziomu uzyskanej wiedzy
  • współpraca z Działem Planowania Produkcji, proponowanie ewentualnych działań korygujących
  • zapewnianie zgodności produktów z wymaganymi specyfikacjami technicznymi
  • współpraca z Biurem Produktowym przy stałej aktualizacji specyfikacji technicznych
  • zgłaszanie wszelkich odstępstw od standardów i proponowanie zmian, których celem jest ciągłe doskonalenie
  • uczestnictwo w działaniach dotyczących opracowywania nowych produktów, koordynacja prób technicznych oraz pobieranie próbek
  • uczestnictwo w ocenie surowców poprzez organizowanie prób przemysłowych i podejmowanie odpowiednich działań po tych próbach
  • promowanie nowatorskich rozwiązań, których celem jest optymalizacja zakładów produkcyjnych
  • współpraca z działem utrzymania ruchu w celu zagwarantowania prawidłowego funkcjonowania linii produkcyjnych
  • współpraca z Kierownikami zmiany / Asystentami zmianowymi w celu stworzenia jak najlepszej atmosfery pracy
  • współpraca ze wszystkimi wydziałami spółki w celu maksymalizacji wydajności produkcji i efektywności.
  • przyczynianie się do tworzenia nowych produktów
  • gwarantowanie optymalizacji zużycia energii i wody i wykorzystania surowców
  • sprawdzanie i weryfikacja raportów z produkcji
  • współpraca z pracownikami służb związanych z dyrektorem technicznym przy ciągłej poprawie: efektywności produkcji, kosztów produkcji, zużycia materiałów i energii, sytuacji w zakresie wpływu na środowisko

Firma oferuje:

  • ciekawą pracę w międzynarodowej firmie
  • szansę na rozwój zawodowy
  • zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej firmie

Miejsce podjęcia pracy

Ciechanów

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna