Inżynier ds. Sprzedaży

Pracodawca:

Terex Material Handling Sp. z o.o.

Międzynarodowa firma z branży transportu bliskiego, oferująca produkty niemieckiej marki DEMAG, poszukuje kandydatów na ww. stanowisko

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe w firmach międzynarodowych, w dziale sprzedaży, w zakresie maszyn i urządzeń
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub języka niemieckiego
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość MS Office
  • pro aktywna postawa
  • determinacja w dążeniu do celu
  • otwartość na nową wiedzę, doświadczenia, ludzi
  • umiejętność nawiązywania kontaktów i podtrzymywania relacji biznesowych
  • elastyczność w działaniu
  • wysoka kultura osobista

Zakres obowiązków:

  • realizacja założonych celów sprzedażowych
  • pozyskiwanie nowych klientów w wyznaczonym regionie oraz utrzymywanie stałych kontaktów z dotychczasowymi klientami firmy
  • nawiązywanie kontaktów z inwestorami i jednostkami projektującymi
  • monitorowanie i analiza działania konkurencji w wyznaczonym regionie
  • rozpoznawanie potrzeb klientów w zakresie techniki dźwignicowej
  • opracowywanie danych technicznych do przygotowania ofert na rozwiązania procesowe
  • selekcjonowanie zapytań ofertowych pod kątem przyjętej strategii sprzedaży
  • przygotowywanie ofert na produkty i rozwiązania standardowe
  • negocjowanie warunków ofertowych w zakresie technicznym i handlowym
  • prowadzenie doradztwa technicznego dla klientów

Firma oferuje:

  • ciekawą pracę w firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji

Miejsce podjęcia pracy

woj. lubelskie, podkarpackie i świętokrzyskie

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

częste wyjazdy