Inżynier Jakości/Materiały

Pracodawca:

Wabco Polska Sp. z o.o.

WABCO jest liderem innowacji i globalnym dostawcą technologii poprawiających bezpieczeństwo oraz efektywność działania pojazdów ciężarowych. Od ponad 150 lat WABCO niezmiennie pozostaje pionierem przełomowych produktów i systemów hamowania, stabilizacji jazdy, zawieszenia, automatycznych skrzyń przekładniowych oraz aerodynamiki.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, o profilu mechanicznym, energetycznym, lub pokrewnym
  • minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołami
  • duże doświadczenie w prowadzeniu i nadzorowaniu procesu reklamacji do dostawców
  • znajomość Systemów Zarządzania Jakością w przemyśle motoryzacyjnym (ISO TS 16949, VDA)
  • praktyczne umiejętności wykorzystania narzędzi jakościowych tj. PPAP, FMEA, APQP, 8D, SPC
  • dobra znajomość rysunku technicznego i praktyczne umiejętności posługiwania się dokumentacją i narzędziami pomiarowymi
  • dobra znajomość języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • zdolności organizacyjne, odpowiedzialność, samodzielność w wykonywaniu zadań
  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych

Zakres obowiązków:

  • ustalanie i aktualizacja planów i metod kontroli komponentów
  • bieżący nadzór nad jakością dostarczanych części
  • rejestrowanie i raportowanie danych jakościowych
  • zarządzanie reklamacjami do dostawców
  • szkolenia dostawców w ramach metodologii rozwiązywania problemów
  • weryfikacja poprawności analizy prowadzącej do znalezienia przyczyny źródłowej oraz skuteczności działań korygujących podjętych przez dostawców
  • rozwiązywanie problemów technicznych przy współpracy z działami rozwoju produktu, inżynierii procesu, oraz logistyki
  • wyjazdy do dostawców na audyty jakościowe

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet medyczny Medicover
  • ubezpieczenie NW
  • dofinansowanie do posiłków na stołówce
  • kartę Multisport
  • dofinansowanie do wypoczynku
  • bony świąteczne

Miejsce podjęcia pracy

Wrocław

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna