Inżynier Jakości Procesu Produkcyjnego

Pracodawca:

Wabco Polska Sp. z o.o.

WABCO jest liderem innowacji i globalnym dostawcą technologii poprawiających bezpieczeństwo oraz efektywność działania pojazdów ciężarowych. Od ponad 150 lat WABCO niezmiennie pozostaje pionierem przełomowych produktów i systemów hamowania, stabilizacji jazdy, zawieszenia, automatycznych skrzyń przekładniowych oraz aerodynamiki.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku pracy
  • znajomość systemów zarządzania ISOTS 16949, ISO 14001, OHSAS 18001
  • znajomość LEAN (One piece flow, Kaizen, JIT, 5S)
  • znajomość narzędzi zarządzania jakością: FMEA, PPAP, SPC, MSA, 8D, Control Plan
  • umiejętność wykorzystania technik i narzędzi jakościowych w praktyce
  • znajomość technik auditowania
  • dobra znajomość rysunku technicznego i praktyczne umiejętności posługiwania się dokumentacją
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pracy w grupie, organizacji pracy oraz komunikatywność
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie i aktualizacja dokumentacji jakościowej procesów produkcyjnych
  • wsparcie przy analizie i wprowadzaniu działań po reklamacyjnych
  • planowanie audytów wewnętrznych
  • współudział w opracowaniu i aktualizacji dokumentacji procesu (Flow Chart, PFMEA, Plan Kontroli)
  • monitorowanie, analizowanie i raportowanie wyników jakościowych
  • analizowanie niezgodności, inicjowanie działań korygujących i zapobiegawczych oraz koordynowanie wdrażania tych działań
  • rozwijanie i wdrażanie planów doskonalących oraz monitorowanie ich efektywności
  • zatwierdzanie i wdrażanie modyfikacji produktów oraz procesów
  • nadzór nad wynikami audytów wewnętrznych (analiza danych, planowanie i wdrażanie działań korygujących)

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet medyczny Medicover
  • ubezpieczenie NW
  • dofinansowanie do posiłków na stołówce
  • kartę Multisport
  • dofinansowanie do wypoczynku
  • bony świąteczne

Miejsce podjęcia pracy

Wrocław

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna